Welkom bij Titan Media

Audiovisueel Media bureau

Onze missie

is om opzienbarende televisie programma’s te maken voor een bewustwoordend publiek, over duurzame, te gekke en zorgzame mensen en bedrijven, ongeacht het budget en ongeacht de opdracht.

Onze visie

Tegenwoordig omarmen mensen bedrijven met klantervaringen die het beste aan hun behoeften voldoen. Via storytelling willen wij ervaringen creeeren waar mensen van houden.

Ons proces

 Met een hecht team van regisseurs en producenten, die samenwerken met de beste creatieve talenten, zijn we in staat om branded content te maken waar een modern publiek om vraagt.

We Geloven in

+++ Creativiteit

+++ Eerlijkheid

+++ Communicatie

Onze Procedure

Als mediaproductiebedrijf werken we elke dag met veel passie en plezier aan het bedenken, voorbereiden, opnemen, editen, monteren en uitzenden van kwalitatieve en informatieve tv-programma’s. Naast het maken van diverse televisieformats produceren we ook op maat gemaakte bedrijfsreportages voor het promoten van jouw product of dienst!

Het begint natuurlijk allemaal met de wederzijdse klik.

Deelnemers die een duidelijke een inspirerende visie hebben maar ook leuk en gepassioneerd hun boodschap kunnen overbrengen richting onze kijkers. Als alle lichten op groen staan dan gaan we naar door naar de volgende stap.

Als de ideeën goed overeenkomen en de samenwerking wederzijds bevestigd is,

dan gaan we samen alle voorbereidingen treffen. Een gedegen voorbereiding is immers het halve werk! Alle voorbereidingen en bijzonderheden verwerken we in een draaiboek. Hierin wordt de reportage op maat geschreven, waarin we alle beelden en interviews bedenken en natuurlijk ook zorgen dat het allemaal juist en volledig opgenomen kan worden. Dit wordt altijd in overleg met jou gemaakt, zodat we de kwaliteit altijd samen kunnen bewaken. Als het draaiboek wederzijds goed bevonden is, dan gaan we door met het maken van de opnames. Ons camerateam komt op locatie en zorgt dat we ruim voldoende materiaal hebben. Mocht het niet in 1 keer lukken, doen we het gewoon nog een keer. Net zolang totdat we allebei tevreden zijn. Van al deze opnames wordt er een concept montage gemaakt. Graag ontvangen wij hierop feedback, zodat we samen kunnen toewerken naar het definitieve eindresultaat.

De reportage wordt ter goedkeuring naar je toegestuurd voordat de reportage uitgezonden wordt.

Dit is om alle gewenste wijzigingen tijdig door te kunnen voeren, zodat we ver van te voren en in alle rust het resultaat kunnen bekijken. Indien gewenst hebben we dan nog alle tijd en rust om de laatste dingen te finetunen, zodat we allebei tevreden zijn met het eindresultaat.

En dan is het zover…

Dan ben jij te zien op landelijke televisie! Zorg dat jij, je familie, vrienden en zakenrelaties allemaal klaar zitten om jouw te bewonderen op TV!

Lijkt het jou ook leuk?

Neem dan contact met ons! 085-4017001

Ons Team

Sander Van Harskamp

Sander Van Harskamp

Operational Manager

085-4017001

sander@titanmedia.nl

Jimin van der Heijde

Jimin van der Heijde

Commercieel Redacteur

085-4017001

jimin@titanmedia.nl

Lai Shan Taal

Lai Shan Taal

Senior Editor

085-4017001

lai@titanmedia.nl

Lionel Emanuelson

Lionel Emanuelson

Commercieel Redacteur

085-4017001

lionel@titanmedia.nl

Mandy Albersen

Mandy Albersen

Commercieel Redacteur

085-4017001

mandy@titanmedia.nl

Maurice Parijs

Maurice Parijs

Branded content Manager

085-4017001

maurice@titanmedia.nl

Sophie Pasveer

Sophie Pasveer

Commercieel Redacteur

085-4017001

sophie@titanmedia.nl

Pascal de Bruijn

Pascal de Bruijn

Commercieel Redacteur

085-4017001

pascal @titanmedia.nl

Lok Lee

Lok Lee

Editor

085-4017001

lok@titanmedia.nl

Remigio Dos Santos

Remigio Dos Santos

Commercieel Redacteur

085-4017001

Remigio@titanmedia.nl

Manal Yagoubi

Manal Yagoubi

Selectie Redactrice

085-4017001

manal@titanmedia.nl

Renèe Paulus

Renèe Paulus

Commercieel Redacteur

085-4017001

renee@titanmedia.nl